Tábory 2024 Mrtník

PT č. 1            Termín 29.  června – 13. července 2024

Poplatek:         pionýři – Kč 4 700,–              ostatní – Kč 5 200,–

Etapová hra:  Cesta kolem světa

Zodpovědné osoby: Zuzana Karlická tel: 730195924, email zuzanapochmanova@gmail.com

Marie Protivová, tel.: 728 248 383, e-mail: marie.zpevakova@volny.cz

Alena Šefflová, tel. 724 735 598, e-mail: alenasefflova@seznam.cz

Adresa pro doručování přihlášek: Alena Šefflová, K. Rezka 237, 273 09 Kladno7 alenasefflova@seznam.cz

PT č. 2            Termín: 13. července – 27. července 2024

Poplatek:         pionýři – Kč 4 700,–              ostatní – Kč 5 200,–

Etapová hra: RE – play

Zodpovědné osoby:    Zdeňka Zaplatílková, tel. 737 662 234, e-mail: zdezaplata@seznam.cz

Petra Brabcová 728821424, e-mail medvedp@seznam.cz

Adresa pro doručování přihlášek poštou: Zdeňka Zaplatílková, Lomená 810, 273 09 Kladno 7

e-mail: zdezaplata@seznam.cz

PT č. 3            Termín: 27. července – 10. srpna 2024

Poplatek:         pionýři – Kč 4 700,–              ostatní – Kč 5 200,–

Etapová hra: Hra o Mrtník

Zodpovědná osoba: Tereza Šandová, tel. 732486454e-mail: detskytaborsvermovacek3beh@gmail.com

Adresa pro doručování přihlášek poštou: Tereza Šandová Unhošťská 2070, Kladno 27201

PT č. 4   Místo: Otročiněves se letos nekoná

Informace o platbách, fakturách možno dohodnout:

Libuše Bendová, tel.: 723 811 578, e-mail: libuse.bendova@seznam.cz,

Adresa: Rašínova 1155, 273 09 Kladno 7

Doprava bude zajištěna autobusy pro příjezd i odjezd z tábora. Odjezd na tábor v 10:00 z Havlíčkova náměstí, příjezd z tábora cca 13 hodin

Informace – pionýrské tábory 2024

Také v letošním roce uspořádáme několik pionýrských táborů, a to na základně Švermováček v Mrtníku (u Komárova, Středočeský kraj). Táborová základna se skládá z budovy, kde je 40 lůžek, v létě navíc 33 podsadových stanů, kde je 66 lůžek.

Pro zařazení dítěte na tábor musíte odevzdat:

• vyplněnou přihlášku – co nejdříve
  • řád tábora – společně s přihláškou
  • posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci (stačí kopie) – do 31. března 2024 společně se zálohou 2000,-Kč a okopírovaný očkovací průkaz – dle požadavků hygieny Beroun, děti, které s námi byly minulý rok, mají okopírovaný očkovací průkaz u nás. Není tedy potřeba znova dodávat.

Přihlášky budou vyvěšeny 2. 1. 2024 v 10 hodin

Přihlášky lze také stáhnout z internetu, stránky jsou www.svermovacek.pionyr.cz. Přihlášky můžete předávat osobně, posílat poštou nebo e-mailem kontaktním osobám. Vyplněné přihlášky budeme řadit za sebou tak, jak je odevzdáte, až do naplnění kapacity tábora.

Faktury

I letos budeme vystavovat faktury pro zaměstnavatele, od kterých obdržíte příspěvek na tábor. Prosíme Vás o vyplnění přesného názvu Vašeho zaměstnavatele, přesné adresy včetně PSČ, IČ, DIČ. Bez těchto údajů nemůžeme fakturu vystavit.

Poplatky.

Poplatek na tábor je rozdílný pro členy Pionýra a pro ostatní, a je nutno ho uhradit ve dvou termínech, a to následovně:

do 31. března 2024   –    Kč 2 000,– za dítě

do 10. června 2024 –    zbytek

V případě neúčasti na táboře (vyjma prokázaných zdravotních důvodů) si provozovatel strhne paušální storno poplatek ve výši 30 % ceny poukazu (po špatných zkušenostech z minulých let).

Číslo účtu pionýrské skupiny

Číslo: 385471339/0800, do zprávy napsat jméno dítěte a číslo PT. Pokud platíte z účtu Poštovní spořitelny, je nutné, abyste napsali e-mail o platbě na adresu: libuse.bendova@seznam.cz (Pošta neposílá avízo a nevíme, komu částku připsat).

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci

Musíte si ho nechat potvrdit u Vašeho dětského lékaře a odevzdat do 31. března 2024 (stačí kopie). Posudek nesmí být starší než dva roky (v době konání tábora)a podle nové vyhlášky musí mít číslo jednací. Každý lékař to dělá jinak!!!???

Řád tábora

Je součástí přihlášky, musíte ho odevzdat spolu s přihláškou. Důkladně přečíst a podepsat jak rodiči, tak dítětem.

Připomínka.

I letos uskutečníme tábory bez mobilních telefonů, tabletů a další elektroniky. Můžete volat hlavní vedoucí nebo dalším vedoucím viz přehledy táborů. Pokud budou rodiče něco nutně potřebovat, mohou zavolat. Pokud bude třeba sdělit něco rodičům, budou vedoucí informovat. Myslíme si, že jsme na táboře proto, abychom si hráli, sportovali, něco pěkného prožili. A to jde i bez telefonů. Bude o tom určitě řeč na schůzce rodičů. A věřte, chceme jet bez telefonů. Tento bod je také v Řádu tábora.